Çağrı Merkezi: 0 545 559 6888

Gigbag Kısa Bağlama Kılıfı - Siyah

450,00 TL
575,00 TL
%22 İNDİRİM
Stok Kodu 44987
Barkod 46520
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

Yapımında 420 denye kumaş seçilmiştir. Bununla da yetinmeyerek kumaşın mukavemetini arttıran eva lamine ile içerden kaplanmıştır.

Ayarlanabilir iki adet askılığı sayesinde kısa veya uzun bırakarak sırtınızda rahat edebileceğiniz şekilde boyunu ayarlayabilirsiniz.

Bağlama kursuna gidiyorsunuz ve defteri, kitabı ayrı olarak taşımak istemiyor musunuz;  ya da repertuarınızı yanınızda mı götüreceksiniz ve taşıma kolaylığı mı arıyorsunuz; bunu da düşünerek bu kaliteli kılıfımızda A4 kağıdı büyüklüğünde aksesuar veya eşyalarınızı sığdırabilmeniz için önde büyük körüklü cep, sap arkasına denk gelen yine kimlik, pasaport, tel, kapo veya benzeri ebatlarda küçük eşyalarınızı koyabilmeniz için çok amaçlı kullanabileceğiniz körüklü ufak bir cep daha bulunur.

İstediğinizde elle taşımanız için plasikten aparat eklenmiştir. 

Kılıfın furmuarda bile kaliteyi gözeterek tip 15 fermuar modeli kullanılmıştır.

Ola ki bağalama kılıfında iken düşürdünüz; kılıfın alt kısmında 4 adet kullanılan kabara ile bu darbe etksini minimuma indirdik. Ayrıc sazınız bu kabaralar sayesinde herhangi bir yere yaslamadan kılıfın içinde iken dik durmasını sağlar.

İçi 28 dense sünger ve polyester kırmızı astar ile kaplı olması sayesinde neme ve rutubete karşı bağlamayı korur.

Yapmında imperteks kumaş kullanarak su geçirmez özellik kazanan son derece kalite bir kılıf bağlamanızla kavuşmayı bekliyor.

Yorumlar
Yorum Yap